Kocaeli, İzmit gibi potansiyeli büyük şehirde, dijital reklama her geçen gün daha çok zaman harcanıyor, bizler bu adımları değerlendiriyor ve rotamızı hızlı ve etkin bir biçimde yeniliklere çeviriyoruz.
Kocaeli reklam ajans firmaları arasında farklarımızı ortaya çıkarmaya devam ediyoruz. Nitelikli ekibimiz ve müşterilerimizle hızlı büyümeye devam ediyoruz. Pandemi döneminde yaptığımız yatırımlarla sektörümüzde bilinir hale gelmeye devam ediyoruz.

Kocaeli logo tasarım firmaları


Proje üretmeyi, hayata geçirmeyi ve sonuçlandırmayı çok seviyoruz. Tasarım öncelikli bir yaklaşımla işlevsel çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hızlı -ama acele etmeden- ve düşünerek iş yapıyoruz. Sadeliğe ve basitliğe inanıyoruz. Mono Penta Creative olarak kocaeli reklam ajansı denildiğinde ilkelere imza atmaya devam ediyoruz. Web tasarımı, logo tasarımı, reklam tanıtım filmi, sosyal medya yönetimi ve e-ticaret sistemleriyle kocaeli reklam ajansı projelerine yer veriyoruz.
Sayısız ulusal ve yerel markalara yeni nesil marka danışmanlığı sağlıyoruz. Elbette markaların yolculuğunda onlara mutfağımızı sonuna kadar açıyoruz. Nitelikli Rekabeti seviyoruz. Güvenilir reklam ajansı olmak için her işimizi tek işimiz gibi yaklaşıyoruz.

Kocaeli reklam ajansı olabilmek daima güncel olmayı, tüketiciyi iyi tanımaktan geçiyor.Gerçekleri anlatmak, denenmeyeni deneyen ve sabreden olmak için ekibimizi daha fazla yetenekli kişilerle destekliyoruz.
Kocaelide blog yazanından, youtube videosu çekene, butik sayfasına kadar yeniliklere adım atmaya karar verenler için marka danışmanlığı sağlıyoruz. Onlara ajansımızı açıyoruz. Fikirlerimizi paylaşıyoruz. Klasik reklamcılık, yeni nesil reklamcılığa yönlendiriyoruz. Daha fazla detay, daha fazla tekniğe iniyoruz. Herşeyiyle yeni hikayeler oluşturuyoruz.

Kocaeli dijital reklam firmaları

Tanıtım filmi için yeni senaryo ve fikirlerimizi hemen hemen potansiyeli olan küçük ve orta ölçekli şirketlere sunuyoruz. Mobil uygulama ve E-ticaret sistemlerini önemsiyoruz. Ticarete daha az zahmet girmeyi planlayan herkes için formülleri bizler sunuyoruz.
Özellikle Logo tasarımı yaparken yeni fikirlerle firmaları markalaştırıyoruz. Kurumsal kimlik denildiğinde onu farklı olarak sunuyoruz. Standartların dışında olabilmek için içerikler, hikayeler ve net anlaşılabilir yaratıcı tasarımlara dikkat ediyoruz. Alaçatı muhallebicisi,Akmis seyahat,Bizimköy,Eren Architect, Guapio Men, Gurme Steak House, Kırmızı bahçe, MehmetPack, MyBazaar, Palin İnşaat,Rose Coffee Cake,Sedat Tüysüz Shoe, Sözer Orman Ürünleri,Supernova, Tarih çantası, Tolikopa, Uzm.Dyt.Öznur Bircan, Votek inşaat, Akven İnşaat, Kain İnşaat gibi markaların logo ve kurumsal kimliklerini tasarladık.

Eskisi kadar Katalog, dergi tasarımı gibi masaüstü ve basılı tasarımlara çok rağbet kalmadı. Yerel inşaat inşaat şirketlerinin haricinden katalog artık bir israf olarak görülüyor. Kocaelide Sosyal medya yönetimi hizmeti alan markalar istedikleri tasarımları hızlı ve etkin olarak kullanıcılara ulaştırabiliyor.

Blog kısmımızda ise Dijital, marka, tasarım, e-posta pazarlama, fotoğraf çekim teknikleri, yazı tipleri, premiere pro için ipuçları gibi detaylı anlatımlara yer verdik.Yenilikleri okuyabildiğimiz ve araştırabildiğimiz kadar Kocaeli'den duyurmaya devam edeceğiz.